24.6.2026
Včera sa vybraní žiaci druhého stupňa zúčastnili krásnej cyklotúry okolo Ružinej. Spoločne si užili deň plný pohybu, dobrej nálady a nezabudnuteľných zážitkov v prírode.
Počas jazdy spoznávali krásy okolitej krajiny, strávili čas na čerstvom vzduchu a zároveň si upevňovali vzťah k športu a aktívnemu životnému štýlu.
O bezpečný priebeh a organizáciu celej akcie sa postarali pán učiteľ Gabľas a školský psychológ Rončák.
Mgr. Pavol Gabľas
Športu zdar!