Sociálny pedagóg 2023/24

HODINA DEŤOM

Hodina deťom je celoročná verejná zbierka, ktorá už 25 rokov nepretržite podporuje projekty

zamerané na pomoc deťom

a mladým ľuďom v ohrození a rôznych krízových situáciách.

21. marca, na Deň jednorodičov, sme mohli počas zbierky Hodiny deťom stretnúť v uliciach Slovenska dobrovoľníkov so žltými pokladničkami.

V našej škole učíme žiakov byť dobrým človekom, vedieť čo je dobrosrdečnosť, láskavosť a empatia k druhým ľuďom. Preto aj táto zbierka zavítala do našej školy a žiaci, učitelia, upratovačky, kuchárky mohli ľubovoľným prípsevkom podporiť dobrú vec.

Naše dobrovoľníčky Lucka, Saška a Vlastička označené logom zbierky a svojou dobrou náladou vyzbierali od žiakov a našich občanov v obci peknú sumu 75,50, ktorá poputovala na účet Nadácie pre deti Slovenska.

Medzi tých, ktorí prispeli mimo našej školy patria aj: Obecný úrad Lovinobaňa, Pošta Lovinobaňa, Kaderníctvo Lea a Zubná ambulancia.

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli alebo nám pomohli so zbierkou, ĎAKUJEME!

Hodina deťom je celoročná verejná zbierka na pomoc deťom registrovaná na Ministerstve vnútra SR pod číslom 000-2023-029998.
Zbierku Hodina deťom môžete podporiť jednorazovým alebo pravidelným darom na čísle účtu 222200200/0900 (IBAN: SK6109000000000222200200).
Hodina deťom je projektom Nadácie pre deti Slovenska. Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.