Návšteva prírodovedného múzea

Navštívili sme múzeum v Banskej Bystrici.

13.11.2017 sa žiaci 1. stupňa zúčastnili v rámci rozvojového projektu „ Podpora výchovy a vzdelávania žiakov zo SZP v ZŠ 2017“ exkurzie v Prírodovednom múzeu v Tihányiho kaštieli v Banskej Bystrici.

Výber žiakov si pozrelo expozíciu zvierat v životnej veľkosti a rastliny stredného Slovenka ako aj výstavku korenín. V druhej časti exkurzie sme koreniny využili aj v tvorivých dielňach a deti pripravili krásne farebné mandaly a ozdoby na vianočný stromček.

V nákupnom centre Európa sme sa naobedovali a plní zážitkov sme sa vrátili domov.

Vyhodnotila – H. Reháneková