Šport a zdravie - Predvianočné športovanie

Radi sa zabávame a športujeme.

Každoročne pripravujeme pre žiakov športový deň. Ani tento rok sme túto akciu nemohli vynechať, žiaci sa tešili a chodili sa zapisovať na súpisky k jednotlivým športom. Žiaci 1. stupňa sa zúčastnili športového dňa v Lučenci, a zvyšné triedy mali aktivity zamerané k téme "Deň hier a spoločenského správania"

Cieľom tohto dňa bolo podporiť fyzickú aktivitu žiakov. Na druhom stupni boli aktivity : volejbal, stolný tenis, stolný futbal. Ďalej boli zábavné hry zamerané na presnosť a bystrosť. V 6.A mali žiaci k dispozícií spoločenské hry rôzneho typu.

Špeciálne triedy chystali vianočné ozdoby, pripomenuli si zvyky a tradície, ktoré patria k Vianociam.

A takto sme si spestrili zimu bez snehu a mrazu. Žiaci po menších úspechoch aj neúspechoch odchádzali domov spokojní.