Noc v škole

Noc v škole zameraná na zlepšenie sociálno-spoločenských vzťahov medzi spolužiakmi, samostatnosť a správne využívanie voľného času

Nebýva zvykom, aby žiaci prichádzali do školy v čase, keď na televíznych obrazovkách beží večerné vysielanie a utorkové poobedie sa láme s večerom. A predsa sme to zažili! V utorok 31. mája o 17:00 sme privítali v útrobách školy vybraných žiakov druhého stupňa. Nocľažníci s netradičnou školskou výbavou - so spacákmi a karimatkami, si prišli užiť netradičnú noc           v škole. Školské triedy sa premenili na detské izby plné smiechu a vystrájania. Po úvodných pohybových aktivitách a chlapcami milovanom futbale, posilnení pizzou, zábave v priestoroch školy, ich čakal nočný pochod ulicami v blízkosti školy. Po návrate žiaci prekonali strach a navštívili školské tajné miesta, ktoré sú pred ich zrakmi bežne ukryté. Večer ešte každá skupinka pozerala film, ktorý si žiaci vybrali.  Myslíte, že po tých všetkých zážitkoch niekto spal? :)