Súťažný diktát

Gramatika nás baví...

5.6.2019 sa konala súťaž v písaní diktátu. Do súťaže sa zapojili žiaci z jednotlivých tried, ktorým sa podarilo počas školského roka najlepšie napísať diktáty v rámci triedy. Sú to nasledovní žiaci: V.A Elena Strapková, VI.A Liliana Gondová, Veronika Poliaková, VII.A Roman Tamáš, Maximilián Peťko, VIII.A Zuzana Šoltésová, VIII.B Lívia Barcajová, IX.A Silvia Barcajová, Laura Berkyová.  Žiaci V. a VI. ročníka písali kratší diktát.

Výsledky sú nasledovné : 1.m. Silvia Barcajová  IX.A (1 chyba)

Zuzana Šoltésová VIII.A (1 chyba)

2.m. Liliana Gondová VI.A (2 chyby)

Elena Strapková V.A  (2 chyby)