Dňa 26.10. 2016 sa telocvičňa premenila na čarovný svet.

Halloween party sa začala po 2. vyučovacej hodine. Žiaci boli preoblečení do rôznych masiek a tie najlepšie masky dostali aj ocenenie (Radoslava Babiaková – V.A, Viktória Mičudová – VI.A, Mário Fungáč – VI.B, Chiara Fungáčová – V.A, Nina Bystrianska – V. A, Diana Fekiačová – V.A, Monika Sojčiaková – VI.A, Mário Sondor – VI.B , p. uč. Ďurove). Žiaci si zatancovali na rôzne piesne pod vedením p.uč. Komárovej a deviatakov, ktorí pre žiakov 5. ročníka pripravili program spojený s imatrikuláciou piatakov. Piataci súťažili v rôznych disciplínach a tí najlepší dostali aj sladkú odmenu. Na záver Halloween party sme vyhlásili najvytrvalejšieho tanečníka (Marek Václavík, VII.A) a najvytrvalejšiu tanečníčku (Vierka Majkútová, IX.A), ktorí získali diplom a cenu.

Žiaci počas týždňa nosili vyrezávané Halloweenske tekvice, ktoré boli veľmi pekné a tie najkrajšie sme aj ocenili nasledovne: 1. miesto (VI.B – dievčatá), 2. miesto (Veronika Gúgľavová – VI.A, Kamil Mihalko VII.A), 3. miesto (Maximilián Peťko – V.A).

Telocvičňu a celý program pripravili deviataci.