Divadelné predstavenie

Žiaci 1.stupňa navštívili ŠO v Banskej Bystrici.

Dňa 28.mája sa žiaci  2.-4- ročníka  pod vedením p. učiteliek Rehánekovej, Markotánovej a Jakubove vybrali do nášho krajského mesta –do Banskej Bystrice. V programe Štátnej opery v B.B.  nás zaujal názov detského  predstavenia FERDO MRAVEC.

S veľkými očakávaniami sme vystúpili z autobusu . Predstavenie bolo veľmi pekné a v každom z nás istým spôsobom zarezonovalo. Po kultúrnom zážitku sme sa vybrali po stopách histórie. Pri Pamätníku SNP sme si pozreli expozíciu bojovej techniky – lietadlo, tanky, delá – ktorá sa využívala počas II. svetovej vojny. Výstava sa páčila najmä chlapcom, ktorí sa vžili do roly vojakov bojujúcich za oslobodenie našej vlasti.

Aký by to bol výlet, keby sme sa nezastavili na nejakú maškrtu v miestnej cukrárni. Keď už naše chuťové poháriky boli uspokojené, tak sme sa plní zážitkov vrátili  autobusom domov.