Škola v prírode

V termíne od 9. mája do 13. mája 2022 sa uskutočnila škola v prírode. Zúčastnilo sa jej 42 žiakov.
FOTKY

Na pobyt sme si vybrali hotel Hrabovo v blízkosti Ružomberka.

Počas celého týždňa sa realizovali aktivity podľa vopred vypracovaného plánu. Začali sme prírodno - vlastivednou exkurziou do Vlkolínca, kde si pozreli drevené zrubové domčeky a chov domácich zvierat. Dvakrát sa kúpali vo vodnom parku  Bešeňová. Absolvovali turistiku do Čutkovskej doliny po obrovej ceste a turistiku po medvedej ceste. Kabínkovou lanovkou sme sa vyviezli na Malinô Brdo a z tade naspäť 5 kilometrov terénnymi kolobežkami. Žiaci absolvovali aj  lanový park – Tarzániu, kde si preverili svoju odvahu, vytrvalosť a zručnosti. Viacerí žiaci boli prvý krát od svojich rodičov a rodičia aj deti to zvládli dobre.