Medzinárodný deň detí

Aj tento rok ako po iné roky, sme 1. júna oslávili Medzinárodný deň detí. Pre žiakov 1. stupňa sme pripravili bohatý program.
FOTKY

Keďže nám počasie veľmi neprialo, tak sme všetky zábavné a športové hry plnili v priestoroch pavilónu B, ale to neprekážalo žiakom, aby sa dobre zabavili. Všetci si mohli vyskúšať svoju šikovnosť, pohotovosť a kombinatorické schopnosti pri jednotlivých disciplínach. Žiaci hádzali loptičkou do rozhojdaného dáždnika,jazdili na kolobežkách po slalomovej dráhe, skákali vo vreci, na švihadlách, do frekvenčného rebríka, prenášali loptu na paličkách, chytali loptičky do lopatky  a skladali farebné terčíky vždy v inom poradí – proste o zábavu nebola núdza. A aký by to bol Deň detí, keby deti nedostali nejaký darček? Pochutnali si na sladkom čokoládovom croissante. Zábavné predpoludnie sa skončilo vystúpením tanečnej skupiny Old SchoolBrothers, ktorá roztancovala publikum a do svojho vystúpenia zapojila aj niektorých žiakov.

MDD na 2.stupni

Konečne očakávaný deň. Všetci sa tešili na Deň zábavy. Vyučujúci pripravili zaujímavé aktivity. Nechýbal futbal, ktorý bol na multifunkčnom ihrisku. Kondičné cvičenie pre starších žiakov prebiehalo vonku, zistili sme kto je v našej škole najsilnejší. Ďalej boli zaujímavé aktivity, ktoré boli zamerané na šikovnosť a zručnosť. Tieto súťažné prvky sme rozmiestnili na chodbách školy, keď že nám počasie ráno až tak neprialo. V 6.A triede bolo maľovanie na tričká. Žiaci si priniesli svoje tričká a pekne si ich vyzdobili. Niektorí žiaci si chceli zahrať spoločenské hry, tak sme oprášili krabice a hrali sa v 5.A triede. Naozaj bola dobrá zábava. Zábava ďalej pokračovala v telocvični, lebo bolo vystúpenie tanečnej skupiny Old School Brothers, ktorí nás naozaj zabavili a roztancovali. Dúfame, že sa žiaci dobre zabavili a s príjemnými zážitkami odchádzali domov.